Νέα, Εκδηλώσεις,3 Ιουνίου, 2024,

Πάρτι Αποφοίτησης INTERCOLLEGE 2024

Αγαπητοί/ές Απόφοιτοι/ες και Αποφοιτούντες/ούσες του Ακαδημαϊκού Έτους 2023-2024,

Σας προσκαλούμε στο Πάρτι Αποφοίτησης του Intercollege 2024, την Κυριακή, 30 Ιουνίου 2024, στις 20:30, στο LOFT Restaurant & Bar (SIX Student Residence: 12ος όροφος).

Για να παρευρεθείτε στο πάρτι, πρέπει να είστε απόφοιτοι/ες και αποφοιτούντες/ούσες του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 (Θερινή Περίοδος 2023, Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2023 ή Εαρινό Εξάμηνο 2024).

Διαβάστε τις Σημαντικές Σημειώσεις παρακάτω και εάν ενδιαφέρεστε να παρευρεθείτε, συμπληρώστε το Έντυπο Δήλωσης Ενδιαφέροντος Συμμετοχής στο Πάρτι Αποφοίτησης.

Σημαντικές Σημειώσεις:

• Η προθεσμία υποβολής δήλωσης ενδιαφέροντος είναι η 14η Ιουνίου 2024.
    Ενημέρωση: Η προθεσμία παρατείνεται μέχρι τις 27 Ιουνίου 2024, 12 μ.μ.
  • Οι θέσεις είναι περιορισμένες και θα διατεθούν κατά σειρά προτεραιότητας.
  • Μετά την επιτυχή υποβολή της αίτησής σας, θα λάβετε στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο την τελική επιβεβαίωση, η οποία θα περιλαμβάνει το Εισιτήριό σας.
  • Αφού οριστικοποιηθεί η κράτησή σας και παραλάβετε το Εισιτήριό σας, βεβαιωθείτε ότι θα το εκτυπώσετε και θα το προσκομίσετε στην είσοδο μαζί με τη φοιτητική σας ταυτότητα.
  • Το Εισιτήριο είναι για προσωπική χρήση και τα δικαιώματά του δεν μεταβιβάζονται.
  • Είσοδος δωρεάν, με τσιμπήματα (finger food) και ένα ποτό ανά άτομο.
  • Οι πόρτες κλείνουν ακριβώς στις 22:30, οπότε φροντίστε να έρθετε εγκαίρως.

Ανυπομονούμε να γιορτάσουμε μαζί σας!

Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρινίσεις, παρακαλούμε επικοινωνήστε με:

INTERCOLLEGE

Τηλ: 22842579/500